Even aan u voorstellen…

In de afgelopen 2 maanden zijn 3 nieuwe routeverkopers bij ons begonnen. Wij stellen ze graag aan u voor.

MehdiNieuwe uitdaging

Eind april zette Mehdi zijn eerste stappen bij IJsExpress. Als nieuwe routeverkoper voor de regio Amsterdam/Amersfoort kwam hij ons team versterken. Na wat weken te zijn ingewerkt, startte hij begin mei als nieuwe, vaste routeverkoper. En inmiddels moeten we onszelf eraan helpen herinneren dat hij niet al jaren bij ons werkt, zo snel heeft hij alle processen zichzelf eigen gemaakt. Hoewel hij nog niet aan alle smaken van Ben & Jerry’s toe is gekomen, weet hij al wel dat de Half Baked zijn grote favoriet is. Vinden wij een goede keus. En wij vinden het knap dat hij nog niet álle smaken heeft uitgeprobeerd. Dat hebben wij zelf namelijk in onze eerste week wel gedaan ;-).

 

BenjaminTijd voor iets nieuws

Dit is Benjamin. Na jarenlang bij hetzelfde bedrijf te hebben gewerkt, was hij wel toe aan verandering. En omdat onze collega’s Jos en Bjorn hulp nodig hadden, was de match snel gevonden. Omdat hij even moest wachten op een eigen vrachtwagen, heeft Benjamin uitgebreid de tijd gehad om te worden ingewerkt. Als u in de omgeving Arnhem/Enschede gevestigd bent, zult u hem tegen zijn gekomen, als ‘bijrijder’ van Jos. Tot gisteren. Want gisteren kwam Benjamin uit het oosten naar Dordrecht om zijn nieuwe wagen op te halen! We hebben hem meteen uitgevraagd over zijn favoriete smaken ijs en wat bleek? Hij kon óók niet kiezen, al was tot nu toe de Karamel Sutra het lekkerste dat hij ooit heeft gegeten. En nou horen wij u denken… Dus hebben we het meteen even voor u nagevraagd, maar het ging hem écht om de smaak en niet om de naam. Al is de combinatie uiteraard heel goed gevonden.

 

Jan DirkOpnieuw

Als laatste kwam Jan Dirk ons team versterken. En Jan Dirk kunt u in het verleden zijn tegengekomen. Hij is namelijk tot 2014 routeverkoper geweest in het gebied Den Haag / Leiden. Inmiddels is Jan Dirk zelf verhuisd en op zoek naar een nieuwe uitdaging, in 2019 teruggekeerd naar onze IJsExpress-stal. Hij is de nieuwe routeverkoper in de omgeving Beverwijk / Katwijk. Enthousiast om weer te beginnen en benieuwd naar alle veranderingen is hij in juni gestart. De grootste verandering? De digitale pakbon. De favoriete smaak? Daar hoefde hij niet over na te denken. De Topped Salted Caramel is gewoon de lekkerste smaak. Snappen we wel. Want daar eten ook wij het liefst onze vingers bij op! (Dat doen we uiteraard niet, want dan kunnen we geen lepel meer vasthouden voor het volgende ijsje…)

 

Wij willen Mehdi, Benjamin en Jan Dirk van harte welkom heten in ons team en zijn er klaar voor om samen u met alle liefde, zorg en aandacht van uw ijs te voorzien!


Lees hier verder...